O nouă campanie datorita celor de la BUZZStore mi-a adus ocazia de a testa produsul care a transformat baia într-un spațiu relaxant și confortabil în același timp. Noul Bref Spa Moments are o formula unică ce conține uleiuri esențiale pentru un parfum intens si de durata. Combinația specială de uleiuri esentiale este creată pentru a-ți răsfăța simțurile și contribuie la o experiența senzoriala datorita parfumului relaxant și de lungă durată. Odorizantul pentru toaleta Bref, ce contine o formula cu 4 functii (cu tehnologie brevetata): 1. Parfum care te rasfata – Elibereaza in baie un parfum revigorant si de lunga durata 2. Spuma activa de curatare - Curata toaleta cu fiecare jet de apa 3. Anticalcar - Formularea previne formarea calcarului 4. Protectie impotriva murdariei – Protejeaza impotriva murdariei Usor de folosit. Agata odorizantul pe marginea toaletei acolo unde jetul de apa este cel mai puternic. Cu fiecare jet de apa, vei experimenta cura...
Decat sa regreti ca nu ai facut un lucru , mai bine il faci .. cu toate ca asteptai un raspuns , iar din pacate la mine a fost NU . Trecutul ma bantuie sentimentele de fapt . Tot ce simt pentru un baiat anume . Anii au trecut , dar sentimentele au ramas aceleasi . Il iubesc , cu toate ca mi-a luat ani buni ca sa-mi dau seama , acum e prea tarziu ca sa mai existe ceva intre noi . Fiecare pe drumul sau , pentru ca te iubesc .. te las sa fi fericit alaturi de persoana cu care esti , iar acest lucru ma face fericita , pentru ca tu esti fericit. Mereu vei avea un loc in inima mea . If two people are meant to be together eventually they'll find their way back :) si cu asta am spus totul .
Deci .. pana cand are lumea de gand sa - mi interzica lucruri , sa-mi spuna cum sunt , ce trebuie sa fac ! BA FRATE , e viata MEA , FAC CE VREAU , CAND VREAU oricand . Mai scutiti-ma cu intrebarile gen : " Vai ce-ai patit esti bine ? " "Ai ceva " ? Si raspund sec si scurt : " Nu , nu am " cand defapt e invers . AM ! AM ! AM ! Intrebarea ce am ? Multe . Nici eu nu stiu exact ce am . Buuuunnnnn ! Acum revenind la partea critica , da ma voi , toti sunteti PERFECTI ! Ce pisicii mei , pai cum !? Si exact eu din toata lumea sunt eu aia IMPERFECTA . => Mica de inaltime ! Mda ce frumos . " Imi convine la maxim , ca sunt asa , nu pot face aproape nimic din ce-mi doresc , am vise interzise " M-am saturat de critici gen : "Vai ce mica esti " , " gradinitaa " , "pitico " , "uriaso " , " vai dar la cat de mica esti te vede cineva " ? Bă tu ești nebun ? Taci in mortii matii ! Va gasiti voi , ...
Comentarii